с. Михайлівка. Михайлівський НВК

Правила прийому

Правила прийому дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу

1.  Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі.

2.  Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

2. Батьки дітей, зареєстрованих у районі, закріпленому за певним загальноосвітнім закладом, можуть надсилати електронні заяви на адресу  [email protected]  ,   починаючи з 16 січня 2018 року і до 30 серпня 2018 року.

3. Бажано надати у вибрану шкільну установу оригінали документів до 20 березня, щоб сформувати списки для підготовчих занять , які будуть проходити на весняних канікулах .

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання.

Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять за рік (у 5 або в 6 років) до вступу в школу.

Лист Міністерства № 1/9-71 від 14.02.2015 "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу"

Для зарахування учня до 10 (11) класу подаються наступні документи:

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

-  копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка  встановленого зразка;

-  документ про відповідний рівень освіти

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява батьків,
- копія свідоцтва про народження дитини,
- паспорт одного з батьків,
- особова справа учня (учениці),
- медична картка